Автопарк

Автопарк транспортної компанії «Мисан Транс» укомплектований таким чином, щоб задовольнити будь-який запит кожного клієнта. Адже ми можемо запропонувати як малогабаритні мікроавтобуси на кілька людей, так і великі туристичні автобусні лайнери.

Сьогодні в нашому автопарку 14 автобусів різного класу та рівня комфортності

Мікроавтобуси на 10-20 місць

Автобуси на 20-40 місць

Автобуси на 40-76 місць

З огляду на таке розмаїття транспортних засобів, ми з повною відповідальністю говоримо про індивідуальний підхід. Адже, знаючи кількість пасажирів, їх побажання і особливості майбутнього перевезення, ми можемо надати автобус, який буде повністю відповідати випадку і доведе, що в нашому місті є транспортні підприємства, які працюють на якість послуг, що надаються.

Комфорт

Кожен з автобусів оснащений всім необхідним для комфортної поїздки навіть на великі відстані: DVD, телевізор, кондиціонер, система індивідуального обдуву та обігріву, індивідуальне освітлення. У найбільших транспортних засобах (на 42, 53 і 76 місць) є холодильники. Максимально комфортні м'які сидіння з можливістю регулювання кута нахилу, щоб поїздка в автобусі не стала болісним через неможливість прилягти і подрімати. На місце замовлення автобуси подаються в акуратному чистому стані.

Ідеальний технічний стан наших автобусів - наша гордість і одна з головних переваг. Цьому питанню ми приділяємо особливу увагу, піддаючи ретельній перевірці кожний транспортний засіб на власній станції техобслуговування.

TOP
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!