Оренда автобуса

Компанія «Мисан Транс» - це рішення будь-якого транспортного питання. Одне з наших пріоритетних напрямків - оренда автобуса на будь-який термін: кілька годин, добу і на регулярній основі. До ваших послуг - широкий вибір транспортних засобів з нашого автопарку, автобуси марки Mercedes, Neoplan, Etalon, Iveko, Volkswagen.

ПОЇЗДКИ ДО МОРЯ НА КОМФОРТАБЕЛЬНИХ АВТОБУСАХ

НАШІ ЕКСКУРСІЙНІ АВТОБУСИ ЗАВЖДИ ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

ВІДМІННА МОЖЛИВІСТЬ ВІДПОЧИТИ ТА ОНОВИТИ ГАРДЕРОБ

ПОВНИЙ СУПРОВІД ДЕЛЕГАЦІЙ У ВЕСЬ ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ

КОМФОРТНИЙ ТРАНСФЕР В/ІЗ АЕРОПОРТУ АБО ВОКЗАЛУ

ДОСТАВКА ТА РОЗВЕЗЕННЯ СПІВРОБІТНИКІВ ДО МІСЦЯ РОБОТИ АБО ДОДОМУ

ДОСТАВКА ВЕЛИКОЇ КІЛЬКОСТІ ЛЮДЕЙ ДО КЛАДОВИЩА І НАЗАД

КОМФОРТНЕ СЛІДУВАННЯ У ВЕСІЛЬНОМУ КОРТЕЖІ

ПАЛОМНИЦТВО ПО СВЯТИМ МІСЦЯМ

АВТОБУСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ УРОЧИСТИХ ЗАХОДІВ

ОРЕНДА ШКІЛЬНОГО АВТОБУСА ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДІТЕЙ

Коли потрібен автобус в оренду?

Необхідність взяти автобус в оренду може виникнути в різних ситуаціях: від урочистого випадку, коли необхідно перевезти велику кількість гостей до місця святкування, до регулярних ділових перевезень або далеких туристичних поїздок на міжмісто. Іноді випадок вимагає малогабаритного мінівена (коли в звичайний легковий автомобіль всі не сядуть, а більшого транспорту багато), а трапляється, що необхідний великий автобус. І для кожної такої ситуації у нас знайдеться рішення, а в автопарку - відповідний по місткості і рівню комфорту транспорт.

Всі пасажирські перевезення здійснюються нашими досвідченими водіями. Кожен з них має не тільки величезний досвід безаварійного водіння, але і завжди дотримується правил дорожнього руху та культурної поведінки на дорогах.

Перед кожною поїздкою, незалежно від того, планується тривалий міжміський рейс або годинна оренда, транспортні засоби проходять ретельний технічний огляд, тому ми гарантуємо їх справність та надійність.

Питання ціни - важливе!

Ми розуміємо, що вартість оренди - часто вирішальний фактор у виборі перевізника. Але дайте відповідь собі чесно: скільки коштує безпека і комфорт? Хіба можна економити на них, коли справа стосується транспорту? Тут потрібна впевненість у якості послуг. Ми не пропонуємо орендувати наші автобуси дешево, ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожної конкретної нагоди і потребам орендаря. Переконайтеся, що їздити з нами надійно і вигідно!

TOP
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!