Автобус для перевезення дітей

Для організації нормального навчального процесу вже давно стало нормою використання шкільного автобуса. Середні школи, особливо що знаходяться у віддалених районах міста або ті, в яких великий відсоток учнів із сусідніх населених пунктів, давно практикують використання спеціального транспорту для перевезення школярів. Якщо його немає, то замовлення шкільного автобуса на постійній основі - поширена практика.

Основні моменти, які потрібно знати при замовленні автобуса для школярів:

Наявність наказу директора школи про необхідність транспортування дітей

Перевезення дітей має на увазі під собою тільки денний час

Обов'язковий інструктаж з безпеки перед посадкою в автобус

Наш автопарк

Компанія «Мисан Транс» готова до довгострокового співробітництва зі школами Черкас і області. Ми пропонуємо не просто комфортні для дітей автобуси, а транспорт, який відповідає всім нормам транспортування дітей.

Найбільш популярні варіанти оренди автобуса для дітей

Екскурсії для школярів

Транспортування школярів молодшого віку до школи

Випускні вечори

Поїздки на олімпіади, спортивні змагання в інші міста

Екскурсійний транспорт

Навчальні установи звертаються до наших послуг ще й коли організовують дитячі екскурсії. Для того, щоб відправити дітей в таку поїздку, необхідно дотримуватися певних інструкцій, які стосуються, в тому числі, і транспорту. Перевізник повинен надати всі необхідні супровідні документи і дозволи від сервісного центру МВС. І ми завжди надаємо повний пакет документів. Замовити автобус для перевезення дітей в «Мисан Транс» - значить позбавити себе від турбот і забезпечити надійність та безпеку переміщення діток під час екскурсії.

TOP
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!