Автобусні тури на море

Ось і довгоочікувана відпустка! Позаду одноманітні будні, а попереду - яскравий і насичений відпочинок! Правда ж, ви відправитеся на море? Адже там, де сонце і пляжі, де солона морська вода лоскоче п'яти, і відпочивається веселіше, і дихається на повні груди. Головне - знайти путівки на хороший курорт і не зіпсувати відпускний настрій стомлюючою дорогою.

На море з комфортом

Транспортна компанія «Мисан Транс» запрошує вас відправитися в подорож до моря комфортабельним автобусом і почати відпустку з хороших емоцій.

Комфортність поїздок з нами - це:

ЗРУЧНІ КРІСЛА

Рівень комфортабельності автобусів зводить до мінімуму незручності

СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ

Температурний комфорт пасажирів в салоні

НАЯВНІСТЬ ТЕЛЕВІЗОРА

Кращий спосіб зайняти і розважити наших пасажирів під час тривалої поїздки

МІСТКЕ БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Великий багажний відсік, куди поміститься багато речей для відпочинку

Ми співпрацюємо з кращими туристичними агентствами Черкас і Черкаської області, але надаємо послуги і приватним клієнтам, які відправляються на відпочинок групою. Щоліта здійснюємо перевезення туристичних груп на найпопулярніші українські курорти на узбережжях Чорного та Азовського морів.

Ми розуміємо, якою болісною може бути багатогодинна поїздка в невідповідному транспорті. Тому дорога на море з «Мисан Транс» пройде для вас в умовах підвищеного комфорту, в сучасних автобусах. Кожен з них оснащений системою клімат-контролю, зручними розкладними кріслами, телевізорами та іншими зручностями.

Набирайте наш номер вже зараз, організуйте свою відпустку або вікенд без транспортного клопоту!

✅ подзвонити нам по телефону

+38 (067) 997-39-57

✅ заповнити форму заявки онлайн

напишіть нам

✅ відправити листа на наш e-mail

info@mysantrans.com

TOP
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!