Доставка співробітників на роботу / з роботи

Незручні та постійно переповнені маршрутки, капризи погоди вже по дорозі на робоче місце можуть зіпсувати настрій на весь день. А якщо воно ще й перебуває за містом або в віддаленому районі з поганою транспортною розв'язкою, поїздка на роботу і назад стає неприємним пригодою.

Але комфорт співробітників і турбота керівництва про них - запорука командної продуктивної роботи на благо підприємства. Тому корпоративна розвозка співробітників до місця роботи / додому - необхідність для компаній з великим штатом, які піклуються про цінні кадри. Якщо ваше підприємство не володіє власним автобусом, «Мисан Транс» готовий взяти доставку ваших співробітників на себе. Для цього у нас є власний автобусний парк, де знайдеться варіант, який підходить вам по місткості та класу.

Які завдання вирішує дана послуга від «Мисан Транс»?

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПЕРСОНАЛУ ДИСЦИПЛІНУЄ ЇХ

Більш відповідальне ставлення працівників до робочого графіку і його дотримання

СВОЄЧАСНА ДОСТАВКА ПРАЦІВНИКІВ ДО ПОЧАТКУ ЗМІНИ

Забезпечення суворого дотримання всіх циклів на виробництві

ЕКОНОМІЯ КОШТІВ ТОРГОВИХ І ВИРОБНИЧИХ ПІДПРИЄМСТВ

Не потрібно наймати водіїв, автомеханіків, слюсарів, купувати і технічно обслуговувати транспорт, розробляти графік та маршрут слідування

Довгострокове співробітництво

Ми націлені на підписання договору про довгострокову співпрацю з компаніями, яким необхідні регулярні, щоденні пасажирські перевезення співробітників з роботи / на роботу. Така співпраця не просто вигідна з фінансової сторони, але і гарантія того, що ваші робочі без проблем і вчасно доберуться на робоче місце, не залежно від погоди та відстаней.

TOP
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!