Транспортне обслуговування заходів

Компанія «Мисан Транс» здійснює транспортне обслуговування приватних і корпоративних заходів, концертів і виступів. Ми враховуємо всі особливості майбутнього заходу, щоб в результаті ви отримали той рівень обслуговування та той вид транспорту, який задовольнить ваші запити.

Ми допоможемо вам, якщо ви:

Event-агентство по обслуговуванню заходів

Організатор спортивних змагань

Рекламна агенція

Організатор заходу для бюджетної сфери

Майданчики для проведення масових заходів

Організатор форумів, конференцій, виставок

Транспорт для корпоративних свят

В організації торжества важлива кожна деталь: меню, місце проведення, особлива атмосфера - тільки так колектив буде відчувати себе комфортно і не соромитися відпочивати на повну. Але оренда автобуса для корпоративів не менш важлива. Адже транспорт, замовлений під такий захід, доставить співробітників до місця проведення свята (а часто корпоративи відбуваються за межею міста) і відвезе назад. Це вкрай важливе питання комфорту, який свідчить про ставлення керівництва до своїх співробітників навіть у неробочий час.

Поїдемо на концерт?

Вам знайома ситуація, коли улюблений артист дає довгоочікуваний концерт або нарешті призначив гастролі в Україні, але, як на зло, не в Черкасах? А таких поклонників, як ви, зібралася ціла група? Ми пропонуємо орендувати автобус для поїздки на концерт. Ви позбавите себе від будь-яких дорожніх клопотів, покупки квитків, очікування на вокзалі та пересадок, адже ми доставимо вас на концерт комфортабельним автобусом, підібраним за кількістю бажаючих поїхати.

TOP
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!