Паломницькі тури

Паломництво - глибокий та дуже духовний вид подорожей. Той, хто вирушає в паломницькі поїздки по святих місцях, робить це з відповідним настроєм і незаперечною вірою в серці.

Для туристів ми можемо запропонувати два види паломництв:

Віруючі здійснюють паломництво по святих місцях, беруть участь в молебнях, богослужіннях, цікавляться історією храму в православному аспекті (виникнення обителі, життя святих, гоніння, захист монастиря від ворогів)

Учасники туру здійснюють не тільки паломництво по святих місцях, але і оглядають інші пам'ятки там, куди здійснюють екскурсію

Почаїв, Києво-Печерська Лавра, Умань, численні монастирі і собори - скільки на просторах України особливих місць, яких, здається торкнулася рука Божа, щоб наділити їх надзвичайною енергетикою і духовною силою. Найчастіше паломницькі екскурсії в ці місця організовуються прихожанами в релігійні свята. Саме в такі дати необхідність стати на коліна перед святими ликами особливо велика. Але, з огляду на великий ажіотаж, найкраще завчасно замовити автобус на заповітну дату.

Довіртеся професіоналам

В організації таких поїздок важливо враховувати їх особливості, щоб ні в якому разі не образити почуття та моральні підвалини віруючих. Адже автобус до святих місць замовляють парафіяни, люди, які дуже трепетно ​​ставляться до питань духовності і моралі і яким в дорозі необхідна ще і відповідна атмосфера. Ми організуємо комфортну в усіх питаннях релігійну поїздку: зручні чисті автобуси, розуміючі та ввічливі водії, дбайливе водіння по найкоротшому маршруту.

TOP
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!