Шоп-тури

Шопінг вже давно став окремим, незвичайним, але дуже популярним напрямком туризму. Любителі шоп-туризму відзначають відразу три основні мотиви своїх подорожей: широкий асортимент, доступна ціна та відмінний сервіс. Європейські центри шоп-туризму приваблюють величезним вибором хутряних та ювелірних виробів, брендового одягу. Однак і в Україні є місця, куди можна відправитися на відмінний шопінг.

Компанія «Мисан Транс» регулярно організовує пасажирські перевезення для шоп-турів по Україні. Ми вигідно виділяємося серед інших організацій подібного спрямування і гарантуємо вам:

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД

Ми дотримуємося принципу індивідуального підходу до кожного клієнта

ПРИЙНЯТНІ РОЗЦІНКИ

Ми пропонуємо якісні послуги за доступними цінами

ВИСОКОЯКІСНИЙ СЕРВІС

Ми забезпечуємо високоякісне обслуговування протягом усього процесу

Куди поїдемо?

Великий вибір і кардинально низькі ціни приваблюють на 7-й кілометр в Одесу і на оптовий ринок Хмельницького покупців з усієї України. Високі сезони шоп-туризму по Україні спостерігаються напередодні зміни сезонів. В цей час на одеський та хмельницький ринки збираються сім'ями, з друзями і знайомими.

В такому випадку доцільно замовити автобус для шоп-туру з водієм, щоб не турбуватися про безпеку в дорозі і гарантувати собі спокійну поїздку. Водій почекає, поки кожна людина з групи закінчить шопінг, і доставить вас назад з покупками і комфортом.

Замовити автотранспорт для шоп-турів можна за вказаними телефонами. Під час замовлення уточніть не тільки напрямок, але і бажану дату поїздки, і кількість шоп-туристів, щоб ми могли підібрати для вас оптимальний транспорт.

Автобусні шоп-тури від Мисан Транс - це не тільки вигідно, але і дуже приємно та цікаво. Що ж, бажаємо Вам вдалих покупок та відпочинку!

TOP
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!