Трансфер із/в аеропорт

Необхідне комфортне пересування групи людей з аеропорту в готель, по місту або на майбутній захід? Маршрутка - не підходить за статусом для трансферу ділових людей, таксі - самий некомфортний варіант транспорту для людей, які вже багато годин встигли провести в дорозі. Замовлення трансферу від аеропорту або з/д вокзалу від компанії «Мисан Транс» - оптимальне рішення, якщо ви хочете організувати не просто комфортне, але і статусне транспортування.

Ми організовуємо:

Трансфери із аеропорту до готелю / із готелю в аеропорт

Трансфери із з/д вокзалу до готелю / із готелю до з/д вокзалу

Або за заданою Вами адресою

Чому «Мисан Транс»?

Організація трансферів із аеропортів та залізничних вокзалів у нас відбувається за допомогою автобусів з нашого автопарку. Ми заздалегідь обговоримо з вами кількість осіб, щоб підібрати оптимальну модель транспортного засобу.

Що забезпечить необхідний рівень комфорту та спокійну поїздку:

  • зручні крісла, які змінюють положення для вашої комфортного подорожі;
  • системи клімат-контролю, які забезпечують ідеальний температурний режим всередині салону незалежно від погоди на вулиці;
  • мультимедійні системи для розваги в дорозі;
  • грамотні та досвідчені трансфермени.

Транспорт буде поданий точно в зазначений час! Ми не змусимо гостей чекати!

Невисока вартість трансферних перевезень - ще одна перевага «Мисан Транс». Кожен окремий трансфер прораховується індивідуально, при розрахунку вартості враховується відстань, місткість автобуса, додаткові послуги.

TOP
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!