Зустріч делегацій

Саме з того, як пройде зустріч делегацій в аеропорту або на вокзалі, починається їх враження про організаторів, про вас, як про господаря заходу. А в ситуаціях, коли вирішуються важливі бізнес-питання, йдеться про майбутнє партнерство та контракти, важлива кожна секунда і особливо перші враження. Підійдіть відповідально до питання транспортування своїх партнерів.

Транспортний супровід гостей до місця проведення заходу має величезне значення в організації:

ДІЛОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ

Повний спектр транспортного обслуговування при ділових заходах

СЕМІНАРІВ

Працюємо з організаторами як невеликих, так і масштабних семінарів

ТРЕНІНГІВ

Автобусний супровід великої кількості людей на тренінги

КОНФЕРЕНЦІЙ

Ми вчасно і з комфортом доставимо Вас в будь-який пункт призначення

НАРАД

Комфортабельні автобуси з усім необхідним для безпечних поїздок

Що важливо?

Автобус для трансферу бізнес-делегації повинен бути максимально комфортним, відповідати рівню і потребам гостей. Звичайно, транспорт повинен бути поданий з ідеальною часовою точністю. Все це може забезпечити «Мисан Транс». Чисті, комфортні, просторі автобуси із зручними сидіннями, ввічливі водії-професіонали, дбайлива їзда - пасажирські перевезення бізнес-делегацій ми проводимо за всіма правилами.

У нас не буває курйозних ситуацій і форс-мажорів. Зустріч ділових делегацій відбувається точно вчасно, автобус знаходиться в зручному місці, з якого можна виїхати без пробок та автомобільних черг. Наші водії допоможуть гостям перенести багаж, за заздалегідь обумовленим маршрутом доставлять на місце заходу, в готель або організують автобусну екскурсію по місту, щоб прибулі змогли цікаво і з користю провести вільний час.

TOP
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!