Про компанію

Транспортна компанія «Мисан Транс» - більше 15 років успішної і плідної роботи на ринку пасажирських автобусних перевезень. Сумлінність та якість послуг, що надаються - наші головні принципи, яких ми дотримуємося з першого дня існування.

15

років успішної роботи

14

комфортабельних автобусів

17

досвідчених водіїв

895

тисяч кілометрів доріг на рік

327

тисяч вдячних Клієнтів

Віддані своїй справі

«Мисан Транс» - яскравий приклад того, як наполеглива праця і любов до своєї справи стають брендом, якому довіряють. Історія компанії почалася з приватних автобусних перевезень та однієї транспортної одиниці. Поступово наш автопарк розширювався, а штат водіїв розростався. Сьогодні до послуг наших клієнтів - 11 комфортабельних автобусів різної місткості. Кожний транспортний засіб в ідеальному технічному стані, який контролюється в рамках власного сервісу. Автопарк обслуговує 17 водіїв.

Кожен з наших водіїв - надійний і досвідчений фахівець, справжній професіонал, за плечима якого - тисячі кілометрів пройдених доріг та багато років роботи в сфері пасажирського перевезення. Ми прагнемо до стабільності у всьому, тому в компанії немає плинності кадрів і за якість роботи кожного нашого водія ми готові поручитися.

Наші переваги

Наша основна умова - безпека пасажирів, забезпечення всіх необхідних умов під час поїздок. У комплекс заходів безпеки включені передрейсового перевірка транспорту, регулярні інструктажі водіїв з техніки безпеки водіння, строгий контроль режимів робіт і відпочинку наших водіїв.

Наданий нами транспорт може здійснювати довготривалі перевезення тільки сидячих пасажирів. Високий рівень комфортабельності гарантований. Салон кожного автобуса знаходиться в ідеальному стані.

На вибір нашим Клієнтам надаються мікроавтобуси та автобуси з пасажиромісткістю 10-76 місць. Відповідно до цього числа і розраховується вартість послуг.

Корпоративні перевезення всіх рівнів, трансфер високопоставлених гостей, партнерів, клієнтів, щоденне транспортування співробітників компанії.

Довіра клієнтів - наша найкраща нагорода

До послуг «Мисан Транс» звертаються не тільки приватні клієнти, але й імениті компанії. Сьогодні нам довіряють великі підприємства, освітні установи, турагентства, у яких регулярно виникає необхідність в оренді автобусів і групових пасажирських перевезеннях.

У числі наших партнерів такі відомі в Черкасах та області туристичні компанії:

TOP
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!